• Budynki Biurowe

  Wielkowymiarowe płyty 300 cm na 100 cm od grupy KALE ukazujące kamienne oblicze w 12 odsłonach. Płyty dostępne również w wymiarach 100 x 100 cm. Wielkowymiarowe płyty 300 cm na 100 cm od grupy KALE...
 • Osiedla mieszkaniowe

  Interpretują i spełniają wymogi głównie inwestorów prywatnych, choć projekty komercyjne są jak najbardziej mile widziane.
 • Restaureacje i kluby

  STONE PROJECT - imitacja kamienia ciętego wzdłuż lub w poprzek skał i układających się warstw
 • Użyteczność publiczna

  Jako pierwsi zaczęli produkować płyty wielkoformatowe 1000x3000 mm w grubości 3 mm. Płyty ceramiczne mimo swej grubości 3-3,5mm grubości (z siatką), są naprawdę wyrzymałe, a ich znakomite cechy...
 • Rezydencje

  Płytki ceramiczne wzorowane na pięknie kamienia naturalnego uchwycone w eleganckich, atrakcyjnych i niepowtarzalnych wzorach.

dlaczego warto

Naszą największą przewagą rynkową jest profesjonalne zaplecze budowlane. Posiadamy trzydziestoletnie doświadczenie jako Generalni Wykonawcy i możemy poprowadzić Inwestycje począwszy od projektu, poprzez budowę aż do wykończenia wnętrz.

Dodatkowo dostarczając zarówno produkt jak i usługę wykonawczą jesteśmy w stanie dać konkurencyjne ceny na rynku i zagwarantować dostawy na najwyższym poziomie.

W swojej ofercie posiadamy tylko najlepsze włoskie marki dlatego zawsze gwarantujemy dostawę produktu 1 gatunku.

o nas

Firma BAMIX istnieje na rynku polskim od roku 1982. Od początku powstania głównym profilem naszej działalności były prace budowlane i modernizacyjne, głównie dla inwestorów instytucjonalnych.

 

Wysoka wiarygodność na rynku budowlanym oraz znajomość potrzeb naszych Klientów skłoniła nas do wzbogacenia naszej działalności o dostawę produktów niezbędnych na inwestycjach.

 

I tak powstał dział BAMIX Ceramika, który zajmuję się bezpośrednią dystrybucją włoskich płytek ceramicznych, w tym wielkoformatowych płyt z gresu porcelanowego do zastosowania w obiektach biurowych, handlowych, użyteczności publicznej oraz mieszkaniowych.

dostawy

Od początku realizujemy powierzone nam zadania szybciej niż inni.

Dostawy naszych produktów zawsze są terminowe a nasi pracownicy pozostają do Państwa dyspozycji przez cały czas realizacji zamówienia. Służymy swoim doświadczeniem zarówno w kwestii doboru produktów jak i montażu.

Posiadając w ofercie kilkunastu producentów jesteśmy w stanie zaspokoić gusta estetyczne i finansowe każdego Inwestora.

Jesteśmy na bieżąco z najnowszymi trendami i wzornictwem, bo to właśnie Włochy wyznaczają kierunek dla przemysłu płytek ceramicznych.

BAMIX Ceramika © 2014 Włoska ceramika z przeznaczeniem na inwestycje.
biuro@bamix.pl BAMIX Ceramika ul. Gabriela 4 01-347 Warszawa Polonia tel. +48 22 665 32 32 fax. +48 22 637 85 80 e-mail: biuro@bamix.p
Realizacja: Ideo CMS Edito Powered by: